FANDOM


 • ProOski

  Zaproszenie na 11-lecie GP

  lis 21, 2017 przez ProOski

  Witajcie lordowie Westeros :)

  W imieniu administracji Gothicpedii mam zaszczyt zaprosić społeczność GoT na 11-lecie istnienia encyklopedii o serii Gothic i ArcaniA, które odbędzie się 10 grudnia o godzinie 20:00 na discordzie GP.

  Serdecznie zapraszam ;)

  Czytaj całość >
 • MesserWoland

  List apostolski

  sie 30, 2017 przez MesserWoland

  Drodzy edytorzy.

  W związku z oczekiwaniem na kolejny sezon mamy czas, żeby poprawić stan Gra o tron Wiki w kilku aspektach. Kilka z nich wymienionych zostało na stronie Specjalna:Społeczność.

  Polecam także raz jeszcze zapoznać się ze stroną dotyczącą kategorii (w szczególności akapit Hierarchizacja) oraz Gra o tron Wiki:Polityka redagowania.

  Przy sprzątaniu i rozbudowie pomocne mogą być szablony [[szablon:ek|]], który jednak nie powinien znajdować się na stronie zbyt długo.

  Chcielibyśmy, aby wszystkie edycje były przemyślane, idźmy raczej na jakość, nie na ilość. Starajmy się, w miarę możliwości, poprawić jak najwięcej błędów przed wciśnięciem guzika „Publikuj”.

  Jeśli macie jakieś wątpliwości, co do zasad lub chcielibyście poruszyć jakąkolwiek inn…

  Czytaj całość >
 • Matik7

  Wielka wojna nadeszła!


  Włączone ostatnio nieco lepiej wyglądające Dyskusje nie pozwalają nam wyróżniać postów, dlatego pozwalam sobie zrobić to za pomocą bloga. Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat odcinka finałowego oraz całego sezonu siódmego!

  Link: http://graotron.wikia.com/d/p/3085316838603818390

  Czytaj całość >
 • PanMakapaka

  Szkoda ze 7 sezon ma tak malo odcinkow

  Czytaj całość >
 • Norbert z Czarnolasu

  Plany

  sie 19, 2017 przez Norbert z Czarnolasu

  Gendry :

  Napisanie do końca biografii z 1-ego sezonu (minimum), dodanie z sezonu 2-ego i 3-ego. (20.08-22.08) (sezon drugi i trzeci do końca miesiąca)

  Baelor :

  Napisanie krótkiej historii. (w następnym tygodniu)

  Ród Blackfyre :

  Opisanie walki Blackfyreów z Targaryenami o tron. (pod koniec miesiąca, lub na początku następnego) 

  Mała Rada :

  Szczegółowe opisanie zmian w radzie (bitwy, zabójstwa, procesy) (do końca miesiąca)

  Pierwsi Ludzie i Utopiony Bóg :

  Rozwinięcie historii itp. (pod koniec miesiąca, lub na początku następnego)

  Upadek Nocnego Króla :

  Powrót Innych, podjęcie prac nad Długą Nocą i Inwazją Andalów (początek następnego tygodnia, do końca sierpnia)

  Czytaj całość >
 • Matik7

  Dziś/wczoraj HBO zaszczyciło nas pierwszym pełnoprawnym zwiastunem siódmego sezonu Gry o tron. Jak zwykle, ekipa edytorów w ciągu dwóch minut pokazała nam tak wiele, lecz opowiedziała tak niewiele. W tym blogu postaram się rozbić poniższy trailer na sceny wraz z wyjaśnieniami.  Już w pierwszej scenie widzimy królową Cersei Lannister, wychodzącą na dziedziniec, na którym znajduje się wielka mapa Westeros. Wrogowie otaczają ich z każdej strony, lecz Cersei jest pewna, że nikt nie da rady walczyć z siłami Lannisterów. Między następnymi scenami widać wstawkę z Gregorem Clegane czy też Górą w nowym wdzianku, bardzo pasującym do motywu Królowej Cersei I.  Jorah żyje, chociaż już tak dobrze to pewnie się nie ma. Na trailerze widać jego rękę, pokrytą …

  Czytaj całość >
 • Dyrektor Internetu

  Wielu fanów "Pieśni Lodu i Ognia", którzy lubią fantasy jako gatunek literacki mogło spotkać się z książkami Tolkiena. Takie klasyki jak "Władca Pierścieni", "Hobbit, czyli tam i z powrotem" czy "Silmarillion" na trwałe wpisały się w kanon współczesnej literatury. Jeżeli i tutaj znajdują się osoby, które interesuje twórczość Tolkiena zapraszam na . ;)
  Post na zasadzie reklamy, polegającej na wymianie linków.

  Czytaj całość >
 • Dyrektor Internetu

  Od czasu zdobycia uprawnień administratora na naszej wiki przez pewien czas nie edytowałem zbyt wiele, a to z powodu, że byłem w trakcie czytania książek G.R.R Martina. Sytuacja się zmieniła, bo znam już jako tako PLiO, więc czas zabrać się do roboty. ;)

  Moje pracę edycyjnę zacznę chyba od najnudniejszych spraw, czyli poprawy kategoryzacji oraz oczyszczenia raportów, czyli:

  • Nieskategoryzowane strony
  • Nieskategoryzowane kategorie
  • Nieskategoryzowane pliki
  • Nieskategoryzowane szablony
  • Potrzebne kategorie
  • Strony bez linków wewnętrznych
  • Porzucone strony

  Pracę powoli posuwają się do przodu i mam nadzieję, że przy pomocy drugiego administratora, a dokładniej jego bota, skończymy te pracę jak najszybciej. Dzięki temu uda nam się stworzyć podstawy, które pozw…

  Czytaj całość >
 • Dyrektor Internetu

  Gra o Tron Wiki jest stroną, którą może współtworzyć każdy. Wiadomo, nie każdy ma wystarczająco czasu, żeby to robić, lub też nie ma odpowiedniej wiedzy, czy po prostu brakuje chęci. Ale może odwiedza tę stronę kilka osób, które mogłyby pomóc przy rozbudowywaniu tej strony, a nie wie od czago zacząć. Dla nich właśnie piszę ten blog.

  Co można robić?

  • Pisać nowe artykuły - Cały czas brakuje nam wielu artykułów, dotyczących miejsc, wydarzeń, stworzeń, czy postaci. Może je napisać całe od początku, a takich potencjalnych nowych artykułów istnieje bardzo wiele. Przykładowo można spojrzeć na tę LISTĘ, która nie jest kompletna, a zawiera mnóstwo propozycji na nowe artykuły.
  • Rozbudowywać artykuł - Część artykułów utworzono, ale brakuje im wielu informa…
  Czytaj całość >
 • Martin3344

  strona

  lut 25, 2015 przez Martin3344

  Mam dla fanów gry o tron wiadomość prowadze bloga o serialu gra o tron strona długo ju jest pod adresem graotron-pl.blogspot.com zapraszam i prosiłbym o napisanie czy bedzie ktoś odwiedzał wtedy rozpatrzyłbym możliwośc dodania czatu na główną stronę.

  Czytaj całość >
 • Septim33

  Pomoc

  gru 14, 2014 przez Septim33

  Witam wszystkich użydkowników tej wiki, chciałbym was powiadomić o istotnym problemie. Z powodu braku czasu, jestem zmuszony coraz żadziej zachodzić na te wiki, mało poprawiam i spędzam na niej czasu. Z tego powodu jestem zmuszony aby szukać jakiegoś wsparcia, w postaci jeszcze jednego admina (najlepiej takiego który zna się na robienu szblonów) jeśli ktoś jest chętny, to proszę zostawić wiadomość na moje tablici.

  Dziękuje i pozdrawiam, wasz administrato Septim33

  Czytaj całość >
 • Mrfonix

  Strony

  gru 5, 2014 przez Mrfonix

  Witam wszystkich użytkowników tej wiki!

  Jestem tu od niedawna a chciałbym ,aby więcej ludzi zaangażowało się w ten projekt. Obecnie niestety tylko ja i Septim 33, edytują na tej wiki. Piszę więc ,aby trochę więcej ludzi edytowało tu. Liczę na wszystkich fanów Martina. Jeśli chcecie pomóc w budowie tej wiki, oto lista stron do poszerzenia:

  1. Pycelle
  2. Petyr Baelish
  3. Kevan Lannister
  4. Oberyn Martell
  5. Varys
  6. Cersei Lannister
  7. Jon Connington

  Chciałbym jeszcze żeby ktoś stworzył artykuł o G.R.R Martinie

  Byłoby super gdyby wszyscy a nawet byli użytkownicy się włączyli w ten projekt:)

  Czytaj całość >
 • KatarzynaWska

  Wikia

  kwi 22, 2013 przez KatarzynaWska

  Witam na Westeros&Essos wiki, dotyczącej Pieśni Lodu i Ognia George'a RR Martina. To dopiero jej początki i mimo tego, że strona jest niemal codziennie aktualizowana, wciąż mamy duże braki. Zapraszam więc do edytowania :) i pamiętajcie, nadchodzi zima! :)

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.