FANDOM


Od czasu zdobycia uprawnień administratora na naszej wiki przez pewien czas nie edytowałem zbyt wiele, a to z powodu, że byłem w trakcie czytania książek G.R.R Martina. Sytuacja się zmieniła, bo znam już jako tako PLiO, więc czas zabrać się do roboty. ;)

Moje pracę edycyjnę zacznę chyba od najnudniejszych spraw, czyli poprawy kategoryzacji oraz oczyszczenia raportów, czyli:

Pracę powoli posuwają się do przodu i mam nadzieję, że przy pomocy drugiego administratora, a dokładniej jego bota, skończymy te pracę jak najszybciej. Dzięki temu uda nam się stworzyć podstawy, które pozwolą utrzymać porządek na wiki, a co za tym idzie łatwiej będzie tworzyć, edytować artykuły jak również przemieszczać się między nimi.

Gdy ten cel zostanie osiągnięty i będę miał trochę czasu, zamierzam się zająć najczęściej odwiedzanymi artykułami, aby przynajmniej najważniejsze artykuły na wiki, były na najwyższym poziomie.

Jeżeli masz ochotę przyłączyć się do akcji tworzenia polskiej encyklopedii o tematyce PLiO, ze swojej strony, zapraszam już dzisiaj. Jestem pewny, że znajdzie się tutaj mnóstwo rzeczy do zrobienia. ;)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki