FANDOM


GoT stub.svg

Ta strona to zalążek artykułu.
Jeśli możesz, rozbuduj go, wprowadzając brakującą zawartość.

Randyll Tarly – lord Horn Hill, głowa rodu Tarlych, jednego z najpotężniejszych chorążych, którzy przysięgli wierność Tyrellom z Wysogrodu. Jego żoną jest lady Melessa Florent, mają pięcioro dzieci: syna Samwella, Tallę, dwie inne córki nieznane z imienia oraz młodszego syna Dickona.

Wygląd i charakter Edytuj

Randyll jest chudy, łysiejącym mężczyzną o krótkiej, siwiejącej brodzie[1]. Jest dość ograniczonym człowiekiem, ale posiada nieugiętą wolę, spryt i przebiegłość.

Randyll jest jednym z najlepszych dowódców w Siedmiu Królestwach oraz okrutnym i bezwzględnym wojownikiem. W czasie Rebelii Roberta Baratheona opowiedział się po stronie Targaryenów. Dowodził wojskami Reach w bitwie o Ashford, gdzie zabił lorda Cafferena i zmusił Roberta Baratheona do odwrotu. Była to jedyna przegrana przez Uzurpatora bitwa w czasie rebelii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki